Menu

Oferta - Zgrzewarki elektrooporowe, do metalu

Maszyny zgrzewające, zgrzewarki automatyczne

Oferujemy urządzenia niezbędne do wyposażenia nowoczesnych linii produkcyjnych, warsztatów i wszelkich firm, które specjalizują się w szeroko pojętej obróbce metalu. Zgrzewarki do metalu i inne maszyny z naszej oferty zyskały uznanie przede wszystkim wśród firm z branży samochodowej – zarówno producentów aut, jak i właścicieli warsztatów naprawiających karoserię. Nasi najwięksi odbiorcy to koncerny: Volkswagen, Peugeot, Renault, Volvo.
Nasze zgrzewarki elektrooporowe oraz zgrzewarki punktowe do blach pracują także w fabrykach Opla w Gliwicach i Fiata w Tychach. Jesteśmy przekonani, że oferowane przez nas zgrzewarki do metalu spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów!

Zgrzewarki punktowe do blach, do metalu, elektrooporowe oraz inne

Jesteśmy dystrybutorem urządzeń wytwarzanych przez firmę z długoletnią tradycją w produkcji maszyn specjalistycznych. Firma ARO, której początki sięgają roku 1949, to ponad 40 zakładów, zatrudniających ok. 8,5 tys. pracowników na całym świecie. Po ponad sześciu dekadach doświadczeń i nieustannego rozwoju firma ARO jest jednym z wiodących producentów zgrzewarek automatycznych, dzięki czemu ma silną pozycję na rynkach światowych.