Menu

Firma

Wyłączny przedstawiciel producenta zgrzewarek ARO

Serdecznie witamy na stronie internetowej poświęconej działalności firmy Amister z siedzibą w Piekarach Śląskich. Zajmujemy się sprzedażą najwyższej klasy maszyn zgrzewających, których skuteczność i niezawodność docenili użytkownicy na całym świecie. Na terenie Polski jesteśmy wyłącznym przedstawicielem francuskiej firmy ARO Welding Technologies S.A. – producenta zgrzewarek najwyższej światowej klasy: www.arotechnologies.com

ARO jest światowym liderem w produkcji urządzeń zgrzewających i wyposażenia technologicznego. Dostarcza efektywne i długotrwałe rozwiązania dla firm, których działalność wykorzystuje obróbkę metali różnego typu. Jako dystrybutor urządzeń tej marki, posiadamy kompletną wiedzę na temat najskuteczniejszych rozwiązań w dziedzinie nowoczesnej obróbki metali i związanych z nią zagadnień.

Maszyny zgrzewające

Oferujemy urządzenia niezbędne do wyposażenia nowoczesnych linii produkcyjnych, warsztatów i wszelkich firm, które specjalizują się w szeroko pojętej obróbce metalu. Zgrzewarki do metalu i inne maszyny z naszej oferty zyskały uznanie przede wszystkim wśród firm z branży samochodowej – zarówno producentów aut, jak i właścicieli warsztatów naprawiających karoserię. Nasi najwięksi odbiorcy to koncerny: Volkswagen, Peugeot, Renault, Volvo.
Nasze maszyny pracują także w fabrykach Opla w Gliwicach i Fiata w Tychach. Jesteśmy przekonani, że oferowane przez nas urządzenia spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów!

Zgrzewarki najwyższej światowej klasy

Jesteśmy dystrybutorem urządzeń wytwarzanych przez firmę z długoletnią tradycją w produkcji urządzeń specjalistycznych. Firma ARO, której początki sięgają roku 1949, to ponad 40 zakładów, zatrudniających ok. 8,5 tys. pracowników na całym świecie. Po ponad sześciu dekadach doświadczeń i nieustannego rozwoju firma ARO jest jednym z wiodących producentów urządzeń do zgrzewania oporowego (zgrzewarki oporowe), dzięki czemu ma silną pozycję na rynkach światowych.

Amister

Przedmiotem działalności spółki jest projektowanie, realizacja, a także integracja systemów automatyki przemysłowej oraz komputerowych systemów nadzoru i sterowania zarówno w kraju, jak i za granicą.

Firma posiada wieloletnie doświadczenie w sektorach: motoryzacyjnym, energetycznym, hutniczym, metalurgicznym, petrochemicznym oraz spożywczym.

www.amister.pl